Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /w3/lt.vu.www4174/www/templates/gk_shop_and_buy/html/com_content/article/default.php on line 13

Virtuali bendradarbiavimo aplinka

Skaitmeninės patologijos bendradarbiavimo erdvės (SPBE) esminis tikslas yra užtikrinti tyrėjų sklandžią sąveiką ir maksimaliai automatizuoti eksperimentinių duomenų generavimą. Sistemoje numatyti alternatyvūs komunikacijos keliai, sistemos komponentai gali būti keičiami ir papildomi pagal poreikius.

SPBE apima svarbiausias šios srities MTEP funkcijas nuo idėjų generavimo, eksperimentų planavimo, įrankių parinkimo ir kūrimo iki rezultatų analizės ir  publikavimo, kartu su glaudžios tyrėjų komunikacijos užtikrinimu. Šias funkcijas užtikrina efektyvi duomenų ir programinės įrangos paketų integracija su patogia prieiga tyrėjų komandai. Sukurta konfigūracija pagrįsta unikaliu patologijos duomenų ir vaizdų bazių integravimu su vaizdo ir statistinės analizės paketais, užtikrinant aukšto lygio eksperimentų automatizavimą ir tyrėjų galimybes efektyviai koordinuoti veiksmus.

Virtualia bendradarbiavimo aplinka ir jos tinklo resursais gali naudotis tik autorizuoti, t.y. registruoti kompiuteriniame tinkle, vartotojai. Kiekvienas autorizuotas vartotojas turi savo vardą bei slaptažodį, suteiktą kompiuterių tinklo administratoriaus, elektroninio pašto adresą (jeigu jo reikia darbinei veiklai ar funkcijoms atlikti). Pirmojo prisijungimo metu vartotojas slaptažodį pakeičia savo individualiu, kuriuo naudojasi tolimesnio darbo metu.

Log In or Register

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos